קצת עלינו

יוצרת המשחק מירב יזדי

נעים להכיר,
משחק הקלפים כפלולו נוצר כשחיפשתי דרך שבה אוכל לגרום לבני לשמוח ולהעביר את רגעי השעמום בתקופת האשפוז הממושכת בבית החולים.

באחד הלילות חלמתי חלום, ובו ראיתי קבוצות ילדים משחקים בקלפי משחק.

הילדים היו מאותגרים ממהלכים מפתיעים ונהנו מהאינטראקציה החברתית. למוחרת, שיתפתי את בני בחלומי, ולאחר מכן ציירתי וגזרתי את הקלפים כדי שנשחק.

המשחק הנעים את זמננו ויצר עבורנו זיכרונות טובים שכללו בילוי והנאה.

כל באי החדר השתתפו במשחק וכך נתגלה שכפלולו הוא משחק כייפי לילדים ולמבוגרים.

אז אם עדיין לא ממש הכרנו עד היום...

נעים מאוד, אני מירב יזדי

מתמחה בשיווק ומכירה, עבור לקוחותיי הייתי לעזר רב והרגשתי מזה סיפוק גדול כי, זו הייתה דרכי לממש את חלומי – מאז שאני זוכרת את עצמי היה לי חלום לעזור לאנשים! 

תמיד עזרתי קודם לאחרים, עד שבעקבות סיפור אישי שחוויתי, אחרי ימים ולילות של טירוף, החלו ליפול לי אסימונים שהובילו אותי לבחור בעצמי. 

מצאתי עבודה בתפקיד ניהולי והייתי בעננים, כי ידעתי שאני רק צריכה להשריש בה את שורשיי והיא תהיה לי לעוגן, לחוף המבטחים שלי כשאממש את הבחירה שלי בעצמי. 

אך, מסתבר שליקום היו תוכניות אחרות עבורי, חיי עברו ריסטארט שהוביל אותי לשינויים רצופים בזה אחר זה. 

אז אם עדיין לא ממש הכרנו עד היום...

נעים מאוד, אני מירב יזדי

בני חלה במחלה קשה ולא הצלחתי להכיל את המצב החדש, קרסתי, בשארית כוחותיי ניסיתי לשמור על מקום עבודתי. 

השגרה היומית שלי נעה בין בית החולים לעבודה ומהעבודה חזרה לבית החולים, הצלחתי איכשהו לדדות כך כחודשיים, אך בעקבות המחלה איבדתי את מקום העבודה. 

התמסרתי לטיפול בבני ולמרות שעברנו תקופה מאוד קשה בתנאי בידוד קשים, הצלחנו לשמור על שמחת ליבנו, צברנו המון זיכרונות משותפים ובניהם המשחק. 

הזמן עשה את שלו ותודה לאל בני החלים, יצא מבית החולים, עבר שיקום ולאט לאט חזרנו כולנו לשגרת חיים חדשה. אני בחרתי בעצמי מחדש והגשמתי את חלומי (תרתי משמע).

בשנה האחרונה, אני לומדת אימון כדי לסייע לכמה שיותר אנשים להתחבר אל כוחם הפנימי ולאפשר להם לעבור שינויים בדרך קלה יותר, לצמוח ולהתקדם. 

השקעתי בפיתוח המשחק, שיחקתי עם קבוצות מיקוד שונות, שדרגתי את המשחק, הוספתי עוד מהלכים מפתיעים שמכניסים המון עניין למשחק ובחרתי שם למשחק – "כפלולו".

משאלת הלב שלי שבאמצעות משחק "כפלולו", אשמח ואקרב בין אנשים ושאוכל לתת את הערכים המובילים של משחק "כפלולו" – נתינה, קבלה, חברות, לכמה שיותר אנשים.

"כפלולו" – כך קראתי לבני בתקופת האשפוז וכך הרעיון שנולד בתקופה זו, קיבל את השם.

מירב יזדי

יוצרת המשחק כפלולו

יש לכם שאלות?

שלחו לנו הודעה מכאן